יום שני, 25 בספטמבר 2017

אריזת בית לפני הובלה


שלב האריזה: השלב החשוב ביותר!

הובלת דירה היא תהליך שמעלה חששות רבים בעיקר בגלל שמדובר בכל עולמנו, סכום כסף אותו חסכנו ועבדנו למענו קשה בכל חיינו. אף אחד לא אוהב לצאת מהשגרה ודאי לא כשכבר יש לו דירה שהוא רגיל אליה אך אם יש משהו שיכול להפוך את הכל ליותר גרוע זה הרס של פריט אהוב מסוים בזמן ההובלה. אחד השלבים החשובים ביותר בהובלה היא אריזה נכונה שצריכה להתבצע בצורה מקצועית ויסודית כדי שכל הפריטים יהיו מוגנים. זהו שלב עיקרי מההובלה כיוון שלארוז את כל הדירה לוקח לא מעט זמן.

כיצד נארוז את הבית לפני הובלה?

אריזת הבית לפני הובלה יכולה להתבצע באופן עצמאי על ידי בני הבית מה שבדירות קטנות יכול להיות סביר ובדירות גדולות על גבול הבלתי אפשרי. כדי שהמשימה תהיה פשוטה בכל מצב וכדי לשמור על הובלה בטוחה משלב האריזה ועד הפריקה בכתובת החדשה, חברת הובלות תוכל לבצע עבורכם את העבודה. חברת הובלות אורזת בצורה מקצועית ומנוסה ויש לה את כל ציוד האריזה המתאים יחד עם הידע באריזה נכונה וחלוקה מסודרת של כל כלי לקרטון שמיועד אליו.

מה הטיפים כדי לארוז נכון?

• כדי לארוז נכון את הפריטים יש צורך להביא קרטונים בכל מיני צורות וגדלים. יש קרטונים פריכים ויש קרטונים קשיחים, יש קרטונים קטנים לצד קרטונים גדולים מאוד. כלי זכוכית וכלים שבירים בכללי יהיו בקרטון אחד מסודר שיהיה רשום עליו בגדול: "שביר". גם פריטי עץ עדינים יהיו בקרטון נפרד ומומלץ לסמן כל קרטון עם התכולה שהוא מכיל ואפילו בצבעים שונים שיחלקו אותם לקטגוריות.
• מומלץ לחלק את הקרטונים לפי חדרים. במידה ואתם צריכים לארוז את חדר השינה ארזו הכול בקרטון אחד בלי קשר לסוג הפריטים שיכול להיות מתאים עם קרטון של חדר אחר. כך גם המטבח וחדרי הילדים, הפריטים בסלון ובחדר העבודה. מדוע? כיוון שבצורה כזו כשתפרקו את הציוד בכתובת החדשה יהיה לכם הרבה יותר קל להבין מה היה שייך לאיזה אזור בבית.

האם כל חברות ההובלות מציעות שירותי אריזה?     

כמעט כל חברות ההובלות מציעות שירותי אריזה אך חשוב לא להיות שאננים ולבדוק עם חברת הובלות בחיפה כל פעם מחדש האם השירותים האלו נכללים וכמובן כמה הם עולים. שירותי אריזה יכולים לעלות סכומים משתלמים במיוחד גם כשמדובר בדירה קטנה או בדירה גדולה, מעבר של משרד או עסק, כיוון שהשירות הזה חוסך זמן רב והרבה חיפושים אחרי ציוד אריזה שהוא לבד יעלה לא מעט כסף. יחד עם זאת, כוח האדם שמציעה חברת הובלות עושה את ההבדל ונותן לכם זמן פנוי שכל כך חשוב בתקופת מעבר דירה.

אין תגובות:

פרסום תגובה