יום ראשון, 5 באפריל 2015

כל מה שחשוב לדעת על הובלות משרדים

תהליך של הובלות משרדים מתבצע במספר שלבים. זהו תהליך ייחודי שדורש מעורבות של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. בניגוד להובלות של דירות או בתים, לקוחות עסקיים לא יכולים להרשות לעצמם להתפשר. עליהם לתאם שירותי הובלות תוך התייחסות לשעות קבלת קהל ושגרת העבודה. כל טעות קטנה עלולה לעלות ביוקר עבור חברות וארגונים המתאמים הובלה לא מקצועית.
השלב הראשון בתהליך הובלות משרדים הוא תיאום פגישה עם נותני השירות. את הפגישה כדאי לערוך במשרד ובשלב מוקדם ככל האפשר. הפגישה היא הזדמנות לקבל הצעת מחיר מסודרת, המתייחסת לסוג הריהוט המשרדי, לכמות הארגזים והקרטונים ולדרישות מיוחדות עבור העברת מכונות, מחשבים וכן הלאה. בשלב השני ניתן להחליט על תאריך ולהתכונן לקראת יום ההובלה.

הובלות משרדים - כיצד נתנהל בצורה נכונה?

האריזה היא חלק בלתי נפרד משירותי הובלות עבור בעלי משרדים, חברות וארגונים. יש שתי אפשרויות לבצע את האריזה: באופן עצמאי או באמצעות אנשי מקצוע. האפשרות הראשונה מתאימה בעיקר למשרדים קטנים בהם אין הרבה ציוד. האפשרות השנייה מיועדת לרוב בעלי המשרדים, שלא רוצים לבזבז זמן או משאבים על אריזה. כיום ניתן לתאם שירותי אריזה מול חברת הובלות ולרכז את כל המשימות תחת קורת גג אחת. בנוסף, חברות רבות בתחום של הובלות משרדים מציעות שירותי אריזה יחד עם פירוק והרכבת רהיטים. אריזה של משרדים לקראת מעבר מבוססת על מספר כללי מפתח:
  •       יש להפריד בין ציוד הנמצא בשימוש לבין מסמכי ארכיון.
  •         חשוב להקצות עובד מיומן המכיר את צרכי המשרד במהלך האריזה.
  •        יש להשאיר בהישג יד ציוד הדרוש לצורך הפעלה שוטפת של החברה.
  •        את האריזה כדאי לבצע ימים בודדים לפני המעבר.
אריזה נכונה היא תנאי להובלה מוצלחת של כל סוגי המשרדים. אריזה ברמה גבוהה מונעת תקלות ונזקים בלתי הפיכים עבור בעלי המשרד. עם תום ההובלה והאריזה אפשר להתחיל בפריקת הציוד במשרד החדש, תוך שמירה על סדר וארגון. תהליך כזה של הובלות משרדים נמשך זמן קצר והוא מבטיח חזרה מהירה לשגרת העבודה. 

אין תגובות:

פרסום תגובה