יום שני, 29 בדצמבר 2014

הובלת משרדים - לאט, בזהירות ובמקצועיות

אם אתם מעוניינים בשירות של הובלת משרדים, יש להניח כי מן הסתם הדבר דחוף לכם, יותר מאשר הובלה של דירה או בית פרטי. מדוע? בעוד שהובלה של דירה יכולה להתעכב קצת, ולא יקרה דבר נורא - הרי שהובלה של משרד, משביתה לגמרי את הפעילות שלו. על כן, כל עיכוב, ולו בשעה בתהליך ההובלה, יכול להיות עם השפעות פיננסיות מרחיקות לכת על העסק שלכם. מן הצד השני, חשוב מאד לא להיכנס לבהלה. כדי לבחור את חברת ההובלות, יש להתאזר בסבלנות ובזמן. מדוע?

החשיבות בבחירה שקולה

       לא להסתנוור מהמחיר - מאחר שלעתים אנו ממהרים לבחור חברה להובלת המשרד, אנו פשוט נחפש את החברה שתיתן לנו הצעת מחיר זולה. עם זאת, לרוב מה שנראה בזול  בפועל עולה לנו ביוקר. הצעות מחיר זולות להובלה הן לא פעם הצעות "בסיסיות" בלבד, ובזמן ההובלה תגלו לפתע שהמובילים דורשים שכר גבוה יותר, וטוענים כי העבודה הייתה קשה ומורכבת יותר ממה שנראה.
       לא לוותר על בדיקה - חשוב מאד שהגורם שאיתו יצרתם קשר באשר להובלה, יבוא ויבחן את המשרד הישן וכן את המיקום החדש של המשרד. מדוע? ע"י בחינת כל החפצים להובלה וכן מסלול ההובלה, תוכלו לקבל הצעת מחיר אמינה וסופית.
       קבלת מענה מיוחד - האם אתם זקוקים גם לשירותי אריזה? האם יש צורך בשירותי נגרות? האם יש צורך בהובלה עם מנוף? אפשר שבחלק מהמקרים, אכן יש צורך בשירות מיוחד של חברת ההובלות, אך אם בוחרים אותה בחופזה, אתם תיתקעו עם חברה שלא תוכל לתת לכם מענה מלא, וחבל על כך.

ועל כן בוחרים בסבלנות

כפי שאתם רואים, בחירה חפוזה בחברה שתבצע הובלות למשרד שלכם, יכולה להיות בעייתית מאד. עדיף לעתים להשקיע עוד יום של חיפושים, כדי שבסופו של דבר תוכל וליצור קשר עם חברה אמינה, במחיר הוגן, ותוכלו כמובן ליהנות משירות יעיל ומהיר.

לעוד מידע בנושא " הובלות בחיפה " אנא הכנסו לקישור  

אין תגובות:

פרסום תגובה